افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی نسخه ۱٫۵٫۴

افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium یک افزونه کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس است که با استفاده از آن می توانید قابلیت زوم و بزرگنمایی را بر روی تصاویر محصولات فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید.

 

افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی

 

افزونه بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی

افزونه Zoom Magnifier Premium یک افزونه حرفه ای ووکامرس است که  امکان زوم برای تصاویر محصولات فروشگاه ووکامرس شما را فراهم می کند.

امکان بزرگنمایی تصاویر محصولات اکنون روی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی فعال است. قابلیت بزرگنمایی تصاویر محصولات به مشتریان فروشگاه این امکان را می‌دهد تا تصویر محصولات را با جزئیات بیشتر مشاهده کنند بنابراین اعتماد و آگاهی مشتری از محصول مورد نیاز خود افزایش می یابد.

افزونه Zoom Magnifier Premium پس از نصب بصورت خودکار این ویژگی را به محصولات سایت شما اضافه کرده و با بردن موس کاربر یا مشتری روی تصویر محصول آن را بصورت زوم شده نمایش می دهد.

Zoom Magnifier Premium دارای یک پنل تنظیمات حرفه ای می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید امکانات بخش های مختلف افزونه را شخصی سازی کرده و تنظیمات دلخواه خودتان را اعمال کنید.

با افزونه Zoom Magnifier Premium به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید موقعیت جعبه زوم تصویر را در مکان دلخواه خود با تعیین کرده و آن را در بالا،پایین یا کنار تصویر و با توجه به نحوه نمایش قالب وردپرس تنطیم کنید. همچنین قادر خواهید بود تا بزرگنمایی تصاویر محصول را بر روی محصولات خاص اعمال کنید و دسته بندی هایی را انتخاب کنید که نمی خواهید افزونه روی آنها اعمال شود. در ادامه به برخی از قابلیت های افزونه ووکامرس Zoom Magnifier Premium فارسی به صورت کلی اشاره خواهیم کرد.

 

افزونه Zoom Magnifier Premium فارسی

  • دارای پنل تنظیمات حرفه ای
  • امکان تعیین بزرگنمایی برای محصولات خاص
  • امکان تعیین موقعیت نمایش بزرگنمایی
  • امکان تعیین سایز برای بزرگنمایی تصاویر
  • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر…
50 درصد تخفیف کلیه محصولات (از 7 تا 9 آذر ماه)کد تخفیف : blackfriday