افزونه ساخت قالب ایمیل در ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates فارسی نسخه ۱٫۳٫۲۷

افزونه ساخت قالب ایمیل در ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates فارسی یکی از افزونه های کاربردی ووکامرس برای سایت های فروشگاهی است. با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Email Templates می توانید برای مشتریان خود پس از خرید از سایت، فاکتور ارسال کنید. همچنین می توانید از این افزونه برای ارسال پیام خوش آمدگویی در زمان ثبت نام کاربران نیز استفاده کنید.

 

افزونه ساخت قالب ایمیل در ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates فارسی

 

افزونه ساخت قالب ایمیل در ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates فارسی

اگر در یکی فروشگاه های اینترنتی عضو باشید احتمالا مشاهده کرده اید که برخی از فروشگاه های آنلاین برای شما ایمیل هایی در یک قالب مشخص به همراه لوگوی سازمان خود ارسال می کنند. این فروشگاه های اینترنتی برای سفارش جدید، تکمیل سفارش، ساخت یک اکانت جدید، پروسه ی خرید و سایر موارد ایمیل هایی در قالب مشخص و یکسان برای مشتریان خود ارسال می کنند.

ووکامرس به صورت پیش فرض هنگام انجام هر تراکنش در سایت، ایمیل هایی را برای مشتریان و مدیر سایت ارسال می کند.قالب این ایمیل ها به صورت محدود قالب سفارشی سازی هستند، اما متاسفانه شما با استفاده از ووکامرس نمی توانید ایمیل ها را در قالب سازمان خود و با سلیقه خودتان به صورت کامل شخصی سازی کنید.

 

افزونه YITH WooCommerce Email Templates

افزونه YITH WooCommerce Email Templates توسط شرکت Yithemes برای ووکامرس طراحی شده است. افزونه ساخت قالب ایمیل در ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates شما را قادر می سازد تا قالب ایمیل ها را به صورت دلخواه خود شخصی سازی کرده و برای فروشگاه خود قالب ایمیلی ایجاد کنید. از این پس بعد از خرید مشتری از سایت شما، یک صورتحساب با طرح اختصاصی شما برای مشتری ارسال شود.

در پنل تنظیمات فارسی YITH WooCommerce Email Templates چندین طرح مختلف برای انتخاب وجود دارد. شما میتوانید این طرح ها را به دلخواه خود شخصی سازی کنید، از جمله این شخصی سازی ها رنگ بندی بخش های مختلف صورتحساب،اندازه فونت ها و غیره می باشند. همچنین می توانید آیکن شبکه های اجتماعی و لوگوی وب سایت خود را در اندازه دلخواه به فاکتور اضافه نمایید.

 

افزونه ساخت قالب ایمیل در ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates فارسی

 

افزونه ساخت قالب ایمیل ووکامرس YITH WooCommerce Email Templates

طرح های متنوع برای ایمیل ها
امکان شخصی سازی ظاهر ایمیل ها
امکان ایجاد چندین قالب ایمیل
ارسال ایمیل برای مشتریان و مدیران سایت
دارای پنل تنظمیات حرفه ای
امکان استفاده از لینک شبکه های اجتماعی در صورتحساب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *