افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی نسخه ۲٫۳٫۲۳

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی یک افزونه کاربردی ووکامرس می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید امکان مقایسه بین محصولات را در فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید.

 

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی

 

افزونه مقایسه محصولات ووکامرس YITH WooCommerce Compare فارسی

افزونه YITH WooCommerce Compare فارسی این امکان را برای مشتریان شما فراهم می کند تا بتوانند با مقایسه محصولات مشابه ، بهترین گزینه بر اساس نیازهای خود در جهت سفارش انتخاب کنند.

برخی اوقات شما در فروشگاه ووکامرس خود محصولاتی را برای فروش قرارداده اید که مشابه هم هستند و مشتریان برای انتخاب محصولات موردنظرشان دچار سردرگمی می شوند. YITH WooCommerce Compare فارسی امکان مقایسه محصولات در فروشگاه به مشتریان کمک خواهد کرد تا از سردرگمی رها شده و بتوانند بهترین انتخاب خود را انجام دهند.

با افزونه YITH WooCommerce Compare می توانید محصولاتی را که در سیستم مقایسه قرار می دهید براساس رنگ و متن دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

یکی از قابلیت های ویژه YITH WooCommerce Compare امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است، به طوریکه که کاربران شما پس از اینکه یک مقایسه ای را بین محصولات در سایت ایجاد کردند، با استفاده از دکمه اشتراک گذاری این مقایسه را روی شبکه های اجتماعی دلخواه خودشان به اشتراک بگذارند و یا اینکه برای دوستان خود ایمیل کنند.

افزونه YITH WooCommerce Compare با ایجاد بخش مقایسه محصولات در فروشگاه ووکامرس شما به مشتریان شما این امکان را خواهد داد تا بتوانند با چندین محصول به طور همزمان آشنا شده و از طریق جداول آنها ، ویژگی هر محصول را با محصول دیگر مقایسه کنند. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه فروشگاه ساز ووکامرس را مشاهده کنید.

 

افزونه YITH WooCommerce Compare فارسی

  • امکان حذف موارد خاص از مقایسه محصول
  • امکان افزودن تصویر در بالا جدول مقایسه محصول
  • امکان اشتراک گذاری مقایسه محصولات
  • تغییر سبک و رنگ بخش مقایسه محصولات
  • دارای کدکوتاه
  • دارای ابزارک
  • امکان نمایش در برگه مورد نظر
  • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *