افزونه فارسی همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates Premium ووکامرس نسخه ۱٫۷٫۲

افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates Premium یک افزونه کاربردی ووکامرس می‌باشد که توسط آن قادر خواهید بود تا یک سیستم همکاری در فروش برای فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید.

 

افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates Premium ووکامرس

افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates Premium ووکامرس

YITH WooCommerce Affiliates Premium یک افزونه ووکامرس است که توسط آن می توانید در فروشگاه آنلاین خود، سیستم همکاری فروش حرفه ای پیاده سازی کنید.

سیستم همکاری در فروش این امکان را در اختیار کابران سایت شما می گذارد تا با تبلیغات و بازاریابی محصولات فروشگاه ،اقدام به کسب درآمد کرده و بدین ترتیب فروش سایت خود را افزایش دهید.

افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates Premium یک سیستم کامل بازاریابی براساس لینک های اختصاصی در سایت فروشگاهی شما ایجاد می کند و یک لینک اختصاصی به هر بازاریاب اختصاص می دهد و هر کاربری که از طریق این لینک وارد وب سایت شما شود و از سیات شما خرید کند،مبلغی از فروش محصول به بازاریاب شما اختصاصی داده خواهد شد.

با استفاده از پنل تنظمیمات حرفه ای افزونه YITH WooCommerce Affiliates Premium می توانید پورسانت های فروش هر محصول را به صورت دلخواه کنترل و مدیریت کنید. با تنظیم پورسانت فروش محصولات می‌توانید به کاربران خود این امکان را بدهید تا به کسب درآمد پرداخت و به وسیله سیستم پرداخت خودکار پورسانت ها، درآمد کاربران را به حساب آنها به صورت خودکار واریز کنید.

افزونه YITH WooCommerce Affiliates Premium یک کدکوتاه در اختیارشما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید یک صفحه ثبت نام اختصاصی برای بازاریاب های خود ایجاد کنید و می توانید فیلدهای فرم ثبت نام را در تنظیمات افزونه به دلخواه خودتان انتخاب کنید. همچنین امکان ایجاد بخش قوانین برای ثبت نام بازاریاب ها هم در افزونه وجود دارد. در ادامه به برخی دیگر از ویژگی های مهم افزونه YITH WooCommerce Affiliates Premium به صورت کلی اشارهه خواهیم کرد.

 

افزونه YITH WooCommerce Affiliates Premium ووکامرس

  • کاملا فارسی سازی شده
  • امکان پرداخت خودکار پورسانت
  • تنظیم اطلاعات بازدید از فروشگاه
  • امکان تنظیم کردن نرخ پورسانت ها
  • نمایش گزارش پورسانت ها
  • دارای سیستم اعلان ایمیلی
  • قابلیت افزودن چندین زبان
  • و بسیاری امکانات کاربردی دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *