بلیط ارزان قیمت هواپیما [رپرتاژ آگهی]

بلیط ارزان قیمت هواپیما

 

یکی از عوامل جذب‌کننده مسافران برای خرید از یک آژانس یا وب‌سایت علاوه بر امکانات قابل‌ارائه، مناسب بودن قیمت‌ها است. چنانچه قیمت‌ها مناسب باشند به‌مرورزمان مسافران بیشتری راغب به خرید خواهند شد.

هواپیما یکی از بهترین روش‌های حمل‌ونقل است که به علت صرفه‌جویی در زمان یکی از پرطرفدارترین‌ها است. بلیط‌های هواپیما دارای قیمت‌های متنوعی می‌باشند درنتیجه یافتن بلیط ارزان قیمت در میان آن‌ها به‌راحتی و با رعایت چند نکته امکان‌پذیر است؛ اما چگونه باید بلیط‌های ارزان قیمت یافت؟

 

بلیط ارزان قیمت هواپیما

 

راه‌های یافتن بلیط هواپیما ارزان قیمت

 

  1. توجه به زمان سفر

یکی از امور تأثیرگذار در قیمت هواپیما تعطیلات است. زمان تعطیلات افراد بسیاری به سفر می‌روند و با افزایش مقدار تقاضا برای بلیط هواپیما قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند و حتی در مواردی اصلاً بلیط پیدا نخواهید کرد. پس اگر بلیط ارزان قیمت می‌خواهید بهتر است در تعطیلات سفر نکنید. بهترین زمان برای خرید بلیط پس از تعطیلات است.

 

  1. بررسی آب‌وهوا مقصد

اگر زیاد سرمایی نیستید و یا گرمایی یا به بیانی دیگر آب‌وهوا نمی‌تواند تأثیری بر تصمیم سفر رفتن شما بگذارد، بهتر است در فصل‌هایی سفر کنید که خلوت‌تر است. برای مثال برای سفر به جزیره کیش فصل تابستان را انتخاب کنید. در این فصل به‌راحتی می‌توانید بلیط‌های ارزان قیمت خریداری کنید و همچنین از جشنواره‌های تابستانه لذت ببرید.

 

  1. بلیط‌های لحظه آخری

خرید بلیط لحظه آخری چارتر یکی از مواردی است که می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در کاهش قیمت بلیط شما داشته باشد. مزیت این نوع بلیط‌ها قیمت آن و تنها عیب آن کوتاه بودن زمان میان خرید بلیط تا پرواز است که کمتر از ۲۴ ساعت است.

 

  1. مقایسه انواع بلیط‌ها

بهتر است اگر قصد سفر دارید انواع مختلف بلیط‌ها را مشاهده و مقایسه کنید. این کار می‌تواند نقش مؤثری در کاهش هزینه‌های شما داشته باشد.

 

  1. همیشه بلیط چارتر ارزان‌تر نیست!

به یاد داشته باشید همیشه بلیط چارتر گزینه ارزان‌قیمتی برای سفر نیست. قیمت بلیط‌های چارتر توسط چارترکننده تعیین می‌شود و می‌تواند در شرایط متفاوت تغییر کند. در زمان‌های شلوغ قیمت بلیط‌های چارتر افزایش می‌یابد گاهی این افزایش قیمت ممکن است باعث شود قیمت یک بلیط چارتر بیش از قیمت بلیط‌های سیستمی تمام شود.

 

  1. استفاده از اپلیکیشن ها و وب‌سایت‌ها

استفاده از اپلیکیشن ها و وب‌سایت‌هایی مانند امید پرواز امکانات بسیاری در اختیار شما قرار می‌دهند. برای مثال عضویت در کانال‌ها و باشگاه‌ها یا امکان مشاهده و مقایسه انواع بلیط‌ها و درنهایت انتخاب آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند به‌راحتی بلیط هواپیما داخلی یا بلیط هواپیما خارجی ارزان بیابید. همچنین شما نیز می‌توانید از تخفیفات ویژه آن‌ها آگاه شوید. امید پرواز نیز ازجمله آژانس‌هایی است که تخفیفات ویژه‌ای را برای انواع پروازها می‌گذارد و شما با دنبال کردن کانال یا استفاده از اپلیکیشن آن می‌توانید از انواع تخفیف‌ها مطلع شوید.

امکان رزرو بلیط هواپیما یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن ها می‌باشد که برای کسانی که از زمان سفر خود مطمئن نیستند می‌تواند گزینه مناسبی باشد چون با کنسل کردن آن هزینه پرداخت‌شده توسط شما با کسر مبلغ کمی به حساب شما باز خواهد گشت.

 

  1. استفاده از سایر ارزها

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای ارزان خرید با سایر ارزها می‌باشد. اگر دارای حساب ارزی هستید می‌توانید بلیط خود را در سایر ارزها جستجو کنید. موردهای زیادی پیش آمده که با ارزهای مختلف هزینه بلیط متفاوت شده است البته این روش همیشه جواب نمی‌دهد.

 

  1. انتخاب فرودگاه

در انتخاب فرودگاه انعطاف‌پذیر باشید. ممکن است زمان پرواز بیشتری را مجبور باشید بگذرانید اما گاهی بیش از چیزی که فکرش را بکنید در مبلغ بلیطتان صرفه‌جویی خواهد شد.

در پایان با رعایت راهکارهای ارائه‌شده به‌راحتی می‌توانید سفر و پروازی ارزان قیمت را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *