نوروز داغ کی سفر؛ تخفیف تور تا ۵۰۰ هزارتومان! [رپرتاژ آگهی]

نوروز داغ کی سفر؛ تخفیف تور تا 500 هزارتومان

 

سفرهای نوروزی همیشه از قبل برنامه‌ریزی‌شده‌اند، این برنامه‌ریزی دلیلی جز گرانی و شلوغی مقاصد گردشگری در عید نوروز ندارد! تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای ایران‌گردی است، آب‌وهوای مطبوع بهاری و حال و هوای عید نوروز هر جای ایران را دیدنی می‌کند! اما مگر می‌شود از گرانی خدمات گردشگری چشم پوشید؟ علاوه بر آن، شلوغیِ مقاصد گردشگری در تعطیلات نوروزی همیشه یکی از بزرگ‌ترین معضلات بوده و هست! چاره چیست؟! فرصت‌ها را نمی‌شود از دست داد، بلکه باید برایشان چاره‌ای کارآمد اندیشید!

ما برایتان پیشنهادی ویژه داریم! سامانه‌ی فروش آنلاین بلیط و تور کی سفر محصول جدید آژانس خوش سابقه‌ی تک ستاره‌ی پاسداران است که در سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده و تابه‌حال خوش درخشیده است. کی سفر نخستین نوروز عمرش را کنار شما جشن گرفته و قصد دارد به همراهانش عیدی بدهد!

 

کمپین «نوروز داغ کی سفر» عیدی کی سفر به شماست، شمایی که خوش‌سفرید و خوب سفر می‌کنید! در این کمپین تمامی بلیط‌ها ۱۵ هزارتومان، تورهای داخلی تا ۱۰۰ هزار تومان و تورهای خارجی تا ۵۰۰ هزار تومان ارزان‌تر از هر ارائه‌کننده‌ی دیگری عرضه می‌شوند. کافی است با مقایسه‌ای ساده خودتان قیمت‌های کی سفر را بسنجید؛ این حق شماست که در نوروز هم ارزان سفر کنید!

 

به سایت کی سفر سری بزنید، اگر می‌خواهید در نوروز ایران‌گردی کنید، پیشنهاد می‌کنیم تور کیش را انتخاب کنید؛ مطمئن باشید از مقایسه‌ی قیمت‌های کی سفر با هر ارائه‌کننده‌ی دیگری شگفت‌زده می‌شوید!

 

اگر هم قصد دارید نوروز را خارج از کشور بگذرانید، پیشنهاد ویژه‌ی ما تور پوکت در کشور تایلند است. تنها یک مقایسه‌ی ساده ادعای ما را ثابت می‌کند! برای مثال قیمت تور ترکیه را در سایت کی سفر با قیمت تور ترکیه‌ی هر ارائه‌کننده‌ی دیگری بسنجید؛ این تفاوت کی سفر است!

 

نوروز داغ کی سفر؛ تخفیف تور تا 500 هزارتومان

 

در سامانه‌ی خرید آنلاین کی سفر، می‌توانید با دست باز، تورتان را هرطور که بخواهید انتخاب کنید؛ می‌توانید تورتان را بر اساس نوع و کلاس پرواز، درجه‌ی هتل و مدت‌زمان اقامت انتخاب کنید، ارزان‌ترین تا لوکس‌ترین تور در حیطه‌ی انتخاب شماست!

 

کی سفر یکی از بزرگ‌ترین چارترکننده‌های کشور است؛ اما تفاوتی عمده دارد! در سایت کی سفر می‌توانید بلیط چارتر را مانند بلیط سیستمی بر اساس سن مسافر (نوزاد، کودک و بزرگ‌سال) خریداری کنید، همچنین کی سفر امکان کنسل کردن بلیط چارتر را هم در اختیار مسافر قرار داده است.

 

کی سفر همراه خوب نوروزی شماست، با کی سفر، ارزان‌تر و با کیفیت‌تر از همیشه سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *