افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms فارسی نسخه ۲٫۴٫۲۰٫۵

افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms فارسی یک افزونه حرفه ای فرم ساز وردپرس است که با استفاده از آن می توانید فرم های سفارشی مطابق نیازهایتان در وب سایت وردپرسی خود بدون نیاز به دانش خاص و یا صرف وقت زیاد طراحی و ایجاد کنید و آنها را در قالب وردپرس سایت خود نمایش دهید.

 

افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms فارسی

 

افزونه فرم ساز Gravity Forms فارسی

افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms فارسی دارای انواع فرم ها با فیلد های مختلف ، قابلیت انتخاب ظاهر دلخواه و ایجاد فرم های چند مرحله ای ، قابلیت ایجاد محدودیت برای فرم ها ، ساخت فیلد های پیشرفته و شرطی ، قابلیت ساخت فرم و نمایش آن در زمان بندی های مختلف ، قابلیت ایجاد انواع فیلد های محاسبه گر (وزنی ، و…) ، قابلیت اتصال به درگاه پرداخت پس از ثبت فرم برای پرداخت وجهی دلخواه است که شما را قادر می سازد فرم خود را دقیقا با فیلد های دلخواهی که به آنها نیاز دارید ایجاد کنید.

 

چرا افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms فارسی؟

با افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms فارسی شما میتوانید بی نهایت فرم ایجاد کنید و هر یک از فرم ها به صور جداگانه تنظیمات خاص خود باشند.

پس از تکمیل هر فرم، شما میتوانید به ایمیل های دلخواه هشدار ارسال کرده و افراد را از ارسال فرم آگاه کنید. همچنین می توانید برای فرم های خود محدودیت تاریخ یا محدودیت تعدادی ورودی تعیین کنید.

امکانات قیمت گذاری و فیلد های مخصوص محاسبه ی قیمت، به شما امکان ایجاد فرم های ارسال سفارش را می دهد. افزونه گراویتی فرم دارای امکان منطق های شرطی برای فیلدها است. امکان منطق های شرطی برای فیلدها شما را قادر می سازد تا نمایش یا عدم نمایش فیلد های مختلف فرمتان را به شروط خاص وابسته کنید تا فقط در صورت محقق شدن آن شرایط، فیلد های مربوطه نمایش داده شوند یا امکانات جدیدی را در فرم مورد نظر در اختیار کاربر قرار دهند و …

افزونه Gravity Forms فارسی از قابلیت آپلود فایل توسط کابر بهره مند است. شما میتوانید برای فایل های آپلود قوانین خاصی مثل محدودیت در حجم یا فرمت قرار دهید.

امکان بهرگیری از ربات ضد اسپم honeypot و استفاده از reCAPTCHA در افزونه فرم ساز Gravity Forms فارسی، مانع از ارسال اسپم و سوء استفاده از فرم های ایجاد شده می شود.

فرم های ایجاد شده امکان نمایش در انواع نوشته ها، برگه ها و یا حتی در ابزارک های وب سایت وردپرسی را دارند.

 

افزونه Gravity Forms فارسی

  • کاملا واکنش گرا
  • +۳۰ فیلد آماده
  • امکان ساخت فرم با کشیدن و رها کردن
  • ساخت فرم بدون نیاز به داشتن مهارت برنامه نویسی
  • جلوگیری از ارسال اسپم
  • امکان محدود کردن فرم
  • امکان انجام محسبات ریاضی توسط فیلد
  • دارای فیلد های محاسبه گر
  • و امکانات دیگر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *